Hemen Başvur
Yaz Sezonu Dizileri İçin Yeni Yüzler Aranıyor !!!
Yaz Sezonu Dizileri İçin Yeni Yüzler Aranıyor !!!

Yaz Sezonu Dizi Çekimlerinde Rol Alacak Her Yaştan Oyuncu Adayları Arıyoruz.İlgilenen Deneyimli veya Deneyimsiz Yetişkin ve Çocuk Oyuncu Adaylarımızın ONLİNE Başvuru Butonuna Tıklayarak Başvuru Formunu Doldurmaları ve Güncel  Fotoğraflar ile Başvuru Yapmaları Önemle Rica Olunur.Başvuru Gerçekleştiren Adaylarımız İstedikleri Takdirde Sadece Bu Proje İçin Değil Çalışmış Olduğumuz Diğer Dizi , Sinema , Klip , Reklam ve Katalog Projelerimizdede Değerlendirilmeleri Sağlanmaktadır. 

Rol İstanbul Ajans ; 

Yıllarını Sektöre Adamış Olan Profesyonel Cast Direktörleri ve Menajerleri Bünyesinde Barındırarak Sektörde Sağlam Adımlar Atmakta ve Kalitesinden Hiç Bir Zaman Ödün Vermemektedir.

Rol İstanbul Cast Ajans ; Çeşitli Dizi, Sinema , Klip , Reklam ve Belgesel  Projeleri İçin Yıllar Boyu Cast Ajans Hizmeti Sunar. 

Rol İstanbul Model Ajans;  Ünlü Markaların Kataloglarında Ürünlerini Sergilemek İçin Manken , Model ve Son Yıllarda Yoğun Talep Gören Çocuk Model İhtiyacını Karşılamaktadır.

Rol İstanbul Reklam Ajans ; Reklam Yapımcılarının Aradığı Reklam Yüzü Diye Adlandırılan Cast Talep İhtiyacını Yoğun Çalışma Temposunda Sunumlar Gerçekleştirerek İstenilen Reklam Yüzünü Bulmak İçin Hizmet Verir. 

www.rolistanbulajans.com 

 

Rol İstanbul Ajans

0212 216 23 17

info@rolistanbulajans.com

Ajansımızın Çalışmış Olduğu dizi , reklam ve klip ağırlıklı projelerinde değerlendirilmek üzere oyunculuk eğitimi veya yeteneği göz önünde bulundurulmaksızın her yaştan yeni yüzler aramaktayız sizlerde bu şansı fırsat haline getirmek ve binlerce kişilik ailemize katılmak isterseniz başvurularınız online veya ajansımıza gelerek yazılı olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Google Maps
İnstagram'da Biz