Kalite Hiçbir Zaman Tesadüf Değildir ilkesiyle yola çıkan Rol İstanbul Ajans günümüz Türkiye ‘ sinde kalite ve disiplininden kesinlikle en ufak bir ödün vermemektedir. Ajansımızın Çalışmış Olduğu dizi , reklam ve klip ağırlıklı projelerinde değerlendirilmek üzere oyunculuk eğitimi veya yeteneği göz önünde bulundurulmaksızın her yaştan yeni yüzler aramaktayız sizlerde bu şansı fırsat haline getirmek ve binlerce kişilik ailemize katılmak isterseniz başvurularınız online veya ajansımıza gelerek yazılı olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Adres:Osmanağa mah. söğütlüçeşme cad.
( KAFADAR APT ) NO : 81 / 5
KADIKÖY / İSTANBUL

Tel:0216 405 20 60
         Gsm : 0551 261 56 74
         Gsm : 0551 261 56 75
         Gsm : 0551 261 56 76

Fax:

Email:info@rolistanbulajans.com

* İşaretli bölümler zorunlu olarak doldurulması gerekmektedir.

Rol İstanbul Ajans Casting & Production ailesi olarak ajansımızı tercih eden değerli oyuncu ve oyuncu adaylarımızın dilek ve önerilerine önem veriyoruz.

* İşaretli bölümler zorunlu olarak doldurulması gerekmektedir.Rol İstanbul Ajans

0216 405 2060

info@rolistanbulajans.com

Ajansımızın Çalışmış Olduğu dizi , reklam ve klip ağırlıklı projelerinde değerlendirilmek üzere oyunculuk eğitimi veya yeteneği göz önünde bulundurulmaksızın her yaştan yeni yüzler aramaktayız sizlerde bu şansı fırsat haline getirmek ve binlerce kişilik ailemize katılmak isterseniz başvurularınız online veya ajansımıza gelerek yazılı olarak gerçekleştirebilirsiniz.