Hemen Başvur

Kalite Hiçbir Zaman Tesadüf Değildir ilkesiyle yola çıkan Rol İstanbul Ajans günümüz Türkiye ‘ sinde kalite ve disiplininden kesinlikle en küçük bir ödün vermemektedir. Ajansımızın Çalışmış Olduğu dizi , reklam ve klip ağırlıklı projelerinde değerlendirilmek üzere oyunculuk eğitimi veya yeteneği göz önünde bulundurulmaksızın her yaştan yeni yüzler aramaktayız sizlerde bu şansı fırsat haline getirmek ve binlerce kişilik ailemize katılmak isterseniz başvurularınız online veya ajansımıza gelerek yazılı olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Adres:Mecidiyeköy mh. Büyükdere caddesi. ejder apt. No 63 daire 9 Mecidiyeköy /Şişli / İstanbul

Tel:0212 216 23 17
         Gsm : 0551 261 56 74
         Gsm : 0551 261 56 75

Fax:

Email:info@rolistanbulajans.com

* İşaretli bölümler zorunlu olarak doldurulması gerekmektedir.

Rol İstanbul Ajans Casting & Production ailesi olarak ajansımızı tercih eden değerli oyuncu ve oyuncu adaylarımızın dilek ve önerilerine önem veriyoruz.

* İşaretli bölümler zorunlu olarak doldurulması gerekmektedir.Rol İstanbul Ajans

0212 216 23 17

info@rolistanbulajans.com

Ajansımızın Çalışmış Olduğu dizi , reklam ve klip ağırlıklı projelerinde değerlendirilmek üzere oyunculuk eğitimi veya yeteneği göz önünde bulundurulmaksızın her yaştan yeni yüzler aramaktayız sizlerde bu şansı fırsat haline getirmek ve binlerce kişilik ailemize katılmak isterseniz başvurularınız online veya ajansımıza gelerek yazılı olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Google Maps
İnstagram'da Biz