Güzel Köylü Dizi Projemiz İçin Kayıtlarımız Devam Etmektedir !!!
Güzel Köylü Dizi Projemiz İçin Kayıtlarımız Devam Etmektedir !!!

Milyonları Ekran Başına Toplayan Başrollerini  Gizem Karaca , Berk Cankat ve Mehmet Ali Nuroğlu nun Paylaştığı KÖYLÜ GÜZELİ isimli Dizi Projemiz için her yaştan  bay , bayan ve çocuk  Oyuncu , Yardımcı Oyuncu ve Yeni Yüzler aranmaktadır..

**************************************************************                      *********************************************************************

Sizlerde bu değerli projemizde oyunculuğunuzu göstermek istiyor iseniz Rol İstanbul Ajans  internet sitesinden online başvuru butonunu tıklayarak kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.    Veya ; 

www.rolistanbulajans.com  veb adresimizden ajansımızın adres ve telefon bilgilerini öğrenerek yazılı ve görsel kayıt işlemleri için ajans yetkilisinden randevu alabilirsiniz ..

ROL İSTANBUL AJANS CASTİNG & PRODÜCTİON

TEL     : ( 216 ) 405 20 60 

GSM    :  ( 533 ) 232 95 63

Adres  : Osmanağa Mahallesi Söğütlüçeşme cadddesi No : 81 Daire : 5   KADIKÖY / İSTANBUL

www.rolistanbulajans.com

Rol İstanbul Ajans

0212 216 23 17

info@rolistanbulajans.com

Ajansımızın Çalışmış Olduğu dizi , reklam ve klip ağırlıklı projelerinde değerlendirilmek üzere oyunculuk eğitimi veya yeteneği göz önünde bulundurulmaksızın her yaştan yeni yüzler aramaktayız sizlerde bu şansı fırsat haline getirmek ve binlerce kişilik ailemize katılmak isterseniz başvurularınız online veya ajansımıza gelerek yazılı olarak gerçekleştirebilirsiniz.

İnstagram'da Biz