Yönetmen Görüşmesi Nedir ?

Yönetmen Görüşmesi Nedir ?

Yönetmen Görüşmeleri Nasıl Gerçekleşir ?


Rol İstanbul yönlendirdiği yönetmen görüşmelerinde oyuncularına görüşme içeriği hakkında detaylı bilgi vermektedir. Lakin görüşmeye katılacak oyuncu adaylarınında görüşme aşamasında yapılması ve yapılmaması gereken davranışları araştırması gerekmektedir. Bu şekilde sunulan işe seçilme olasılıkları artacaktır.


Kıyafet Seçimleri


Oyuncu adayları görüşmede şık görünmek için abartılı kıyafet seçimleri yapmamalı. Olabildiğinde sade temiz ve şık kıyafetler seçilmelidir. Unutmayın ilk izlenim kıyafet seçiminizden olacaktır. Kıyafet seçiminiz doğru olması durumunda 1-0 önde başlarsınız görüşmeye. Aşırı makyaj, aksesuar saç ve sakal şekillerinden kaçınılmalıdır.Davranış Biçimleri


Aşırı Kibar ya da aşırı kaba davranışlardan uzak durmalısınız. Mümkün olduğunda doğal gözükmeli sorulan sorulara kısa ve net cevaplar vermelisiniz. . Cast ajans tarafından oyuncuya iş görüşmesi ile ilgili bir metin verilmiş ise oyuncu bu metini kesinlikle çalışarak iş görüşmesine gitmelidir. İstenilirse orada da verilen text i başarılı bir şekilde oynamalı istenilen audition çekimleri için ise iyi bir ses tonu ve diksiyon ile gerçekleştirmelidir. Cast ajansın iş görüşmesi ile ilgili kendisine tavsiye ettiği her şeyi dikkate almalı ve bir tanesinden dahi taviz vermemelidir.